Davetiyeler

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte davetiye modellerinde de tasarım çeşitliliği artmaya devam ediyor. Sünnet düğününe uygun tasarımlar, özenle seçilmiş renkler, çeşitli maniler, karakter resimleri veya sünnet çocuğunun resmiyle birlikte baskıya yollanan davetiyeler adeta o özel günü ölümsüzleştiriyor.davetiyesözleri Davetiyeler düğün sonrasında bile hatıra olarak saklanabilir. Birbirinden farklı sünnet düğünü davetiye modelleri birçok çeşit ve uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Sünnet davetiyesi seçimi yapmadan önce mutlaka bir konsept belirlenmesini öneriyoruz. Bu sayede birçok model arasından size ve çocuğunuza en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Sünnet düğünü davetiyesi modellerine baktığımızda pek çok farklı seçenek vardır.davetiyesözleri İki kapaklı resimli modeller, kartpostal gibi tasarlanmış sünnet davetiyeleri ve çocuğunuzun istediği karakterde veya kendi fotoğrafının olduğu davetiyeler gibi değişik değişik pek çok model seçenekler arasındadır. Genellikle fotoğraf baskının yapıldığı modeller daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu davetiyeler anı niteliği de taşımaktadır. Ayrıca mevlidli bir sünnet düğünü yapmayı düşünüyorsanız ayrı bir davetiye yaptırmanıza gerek yok. Davetiyenizin üzerine not olarak ekleyebilirsiniz.davetiyesözleri

Sünnet davetiyelerinin üzerine genellikle mani, dini yazılar, şiirler yazılmaktadır. Örnek vermek gerekirse:

Biricik Oğlumuz ... Sünnet düğününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız…

Oğlumuz ... sünnet oluyor, bu mutlu gününde sizleri de yanında görmek istiyor.

Ben kararımı verdim, sünnet olmak tek derdim, Bütün dostlar buyursun, sünnetçiye söz verdim.

Duyduk duymadık demeyin, amcalarım teyzelerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

Oğlumuz ... Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

Aslan Parçamız .... Sünnet Düğününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

../../.. ... Günü Saat:... ’da ...da verilecek olan Sünnet Yemeği’ne tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailem olacak.

Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Korkmuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

Çakıl Davetiye olarak çeşitli seçenekler, kaliteli baskı ve uygun fiyat ile sizlere hizmet sunmaktayız.davetiyesözleri Sitemizde yer alan kategorilerden sünnet davetiyesi modellerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz davetiyeler için bizim 7 gün 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca dükkanımıza da gelerek davetiyeleri canlı olarak görebilirsiniz.

Aklınızdaki modeli netleştirdikten sonra davetiye üzerinde yazmasını istediğiniz bilgileri girerek siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bizim yazı alanlarımızda bulunmayan bilgiler için ekstra olarak belirtebilirsiniz.

Sünnet Davetiyesi Fiyatları Ne Kadar?

Sünnet düğünlerine özel olarak yapılan davetiyelerin fiyatları tasarımlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak her türlü davetiye en avantajlı ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.davetiyesözleri Sitemizden ilginç, karikatürlü, klasik veya sade yüzlerce sünnete özel davetiye örnekleri içerisinden size en uygun modellere göz atabilir ve sünnet davetiyesi tasarımlarına bakarak sipariş verebilirsiniz.