Davetiyeler

Nişanlanacak olan çiftlerin yakınlarına verdikleri davetiyelere nişan davetiyesi denmektedir.düğün davetiye kart modelleri Dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi ülkemizde de nişan davetiyesi vermek bir gelenek haline gelmiştir. Genellikle nişanın temasına uygun olacak şekilde ve nişanlanacak çiftin zevkine göre belirlenen nişan davetiyesi nişan ile ilgili detayları içerir. Davetiye, sadece kişileri nişana davet etmez aynı zamanda bir pusula görevi görür; üzerinde yer alan adres ve saat ile davetlilerin ne zaman ve nereye gitmesi gerektiğini gösterir. Bu sebeple, nişan davetiyesinin üzerinde yer alacak olan bilgiler de titizce hazırlanmalı ve bastırılmalıdır.düğün davetiye kart modelleri Birbirinden şık nişan davetiye modelleri için Çakıl Davetiye her zaman tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Eğer siz de nişan davetiye modellerimiz arasından size en uygununu seçmek istiyorsanız yukarıdaki menüler aracılığıyla modellerimize göz atabilirsiniz.


Nişan Davetiyeleri


Nişan davetiyesi de düğün davetiyesi gibi yakınlara dağıtılan ve onları nişana davet etmek ile nişan

yeri ile ilgili bilgileri vermek amacı güden araçlardır. Nişan davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gereken başlıca husus davetiyenin nişanın teması ile uyumlu olması ve davetiye üzerinde yer alan bilgilerin doğruluğudur. Aynı zamanda, nişan davetiyesi seçimi yaparken her zaman en doğru kararı vermek için farklı nişan davetiyesi modelleri gözden geçirilmelidir. Eğer görülen davetiye modelleri çiftin zevkine uymuyorsa o zaman özel tasarım nişan davetiyesi yapan bir firma ile çalışmak her zaman en doğru karar olacaktır. Hazır nişan davetiyelerinden fiyat olarak çok da bir farkı olmayan özel tasarım nişan davetiyeleri en çok tercih edilen davetiye seçenekleri arasında yer almaktadır.


Nişan Davetiye Fiyatları


Nişan davetiyesi fiyatları söz konusu olduğunda ne yazık ki kesin bir fiyattan söz etmek çok da mümkün değildir.düğün davetiye kart modelleri Zira, farklı nişan davetiyeleri fiyat olarak farklılık gösterebileceğinden ve bastırılacak olan davetiye miktarının da fiyat üzerinde büyük etkisi olacağından kesin bir fiyat vermek fazlasıyla zordur. Çakıl Davetiye tarafından sunulmakta olan nişan davetiye fiyatları her zaman ekonomik fiyat politikasına uygun olarak en uygun fiyatlardan müşterilere ulaştırılmaktadır.düğün davetiye kart modelleri Eğer siz de ucuz nişan davetiyeleri bastırmak istiyorsanız her zaman hizmetinizdeyiz. 


En Şık Nişan Davetiye Modelleri


Yıllardır en kaliteli ve en şık nişan davetiyesi seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunmakta olan Çakıl Davetiye; ucuz nişan davetiyeleri ile de müşterilerinin hizmetindedir. Eğer siz de sunduğumuz nişan davetiye modellerini görmek istiyorsanız yukarıdaki menüler aracılığıyla sunduğumuz davetiye modellerine göz atabilirsiniz. Sunmakta olduğumuz özel tasarımlı nişan davetiyesi seçeneği ile kendi davetiyenizi oluşturmak ise çok kolay! İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.